6.27.2010

Go Home Capello.{Almanya 4 -1 İngiltere }
Almanya için maç ne kadar iyi başladıysa da İngiltere için de o kadar kötü başlamıştı. İngiltere ikinci golü yedikten sonra tamamen dağılacak gibi görünüyordu fakat Upson'ın golü ile maça tutunmaya çalıştılar. Lampard'ın güzel vuruşunda bütün dünya'nın gördüğü golü Uruguaylı hakem göremedi.

İngiltere durumu o anda 2-2 yapmış olsa bile Almanya bir sonraki tura çıkacağının sinyallerini veriyordu. Capello futbolcu tercihlerinde yanlışlık yaptı. Sol kanata Gerard'ı resmen hapsetti. İngiltere sol kanattan gelemedi. Milner yerine Joe Cole ile başlamalıydı. 14 numaralı Barry vasatı aşamadı. İngilizlerin gözü şüphesiz Ferdinand'ı arıyordu. Terry ile Upson'ın uyumsuzluğu açıkça görülüyordu. İngiltere kısa boylu forvetleriyle hava toplarıyla gelmek istedi karşılarındaki Mertesacker'i göre göre. En azından Crouch'u koyarak bu yoldan gidebilirdi Capello. Almanya ise rakibinin açıklarını iyi değerlendirdi ve Miller'i maçın adamı yaptılar.

Yarın bütün İngiliz basını önce hakeme sonra Capello'ya demediklerini bırakmayacaklardır. Capello Güney Afrika'dan direk İtalya'ya gider.

0 yorum:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails