6.29.2011

Büyük Takım ve Emenike

Sezonun en flaş transferlerinden biri de Emenike'nin Fenerbahçe'ye gitmesiydi. Hem maddi yönden , hem de diğer yönlerden yüzde yüz flaş bir transferdi. Flaştı falan ama iyi transfer bunu kimse inkar edemez. Türkiye şartlarında Bank Asya'da 30'a yakın gol atmış , geçen sene de Süper Lig'de 12-13 civarında gol atmış. Sakatlıklarla çok boğuşması ve Karabükspor'un durumuna rağmen geçen sezon attığı gol gayet iyi.Fakat şöyle bir durum var ki , Karabükspor Emenike'ye endeksli bir takımdı. Yani tüm takım geride oynayıp , en son Emenike ile topu buluşturuyordu ve Emenike de golü yapıyordu. Çok çok güçlü bir oyuncu bunu izlediğimiz maçlarda sık sık görüyoruz. Fiziği , kondisyonu çok çok iyiydi. Bu sene daha da güçlü olacaktır bunda da bir şüphe yok. Tek şüphe Niang,Alex gibi yıldızların arasında kaybolup gidebilir mi ?

Bunu tabii ki zaman gösterecek lakin Nijerya Milli Takımına seçildiğinden beri gol atıyor Emenike. E ne yani Nijerya'da da mı Emenike'nin üzerine kurulu bir oyun var ?

Herşeyi zaman gösterecek ama Emenike'nin en çok Şampiyonlar Ligi'nde iş yapacağını düşünüyorum. Çünkü F.Bahçe güçlü ekiplerle oynayacak içerde ve dışarda bazen kontratak oyunu oynayacaktır. İşte o zaman Emenike altın gibi parlar ve beklenen patlamayı yapar diye düşünüyorum.

Yine de herşeyi zaman gösterecek.

2 yorum:

Tevagyut dedi ki...

Emenike her turlu ise yarar, bitiricilik ve fizik gucunu ayni anda barindiran cok fazla forvet yok.

Crypto Technical Helpline dedi ki...

The public key and private key are used for secure and safe communication. If you are unaware of the ways and means to generate the private and public keys, you can always take help from the adroit and talented experts by dialing Blockchain number and get every possible remedy and methods in no time. You can contact them as per your need as they are active 24/7 and are accessible and approachable from every city, state, and country.

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails